RKAS korraldas eelmine aasta rekord arv riigihankeid

„Riigi Kinnisvara korraldas mullu 1249 riigihanget, mida on ligi 500 hanget rohkem, kui ettevõtte senise kümne tegevusaasta jooksul kokku,“ tõstis esile Riigi Kinnisvara AS nõukogu esimees Taavi Rõivas.

„Eelneva aastaga võrreldes oli see enam kui 15-kordne kasv ja pea sajaprotsendiline õnnestumine näitavad väga selgelt tugeva kompetentsikeskuse võimekust,“ märkis Rõivas.

Riigi Kinnisvara Kommunikatsiooni- ja turundusjuhi Madis Idnurmi sõnul esitati sellise hulga hangete peale 3 vaidlustust, millest 1 vaidlustus lahenes vaidlustaja kasuks.

Suurematest uusehitustest valmis möödunud aastal Koidula raudteepiirijaam Põlvamaal, Porkuni erivajadustega laste riigikool Lääne-Virumaal ja Kallemäe Kooli juurdeehitus ja staadion Saaremaal.

Kuuludes valitsussektori koosseisu, mõjutas RKAS rangelt piirangutest kinni pidades oma tegevusega  riigieelarve positsiooni positiivselt ning täitis seega üldkoosoleku poolt seatud eesmärgi.

RKAS on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 112,3 miljoni euro suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium. RKAS omab ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise sertifikaati ja ISO 14001:2004 keskkonnajuhtimise sertifikaati.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed