Täna kuulutatakse välja Aasta kinnisvarategu 2011

Eesti Kinnisvarade Liit korraldab täna koostöös Nordea pangaga konverentsi „Kuhu liigub Eesti kinnisvaraturg? Konverentsil kuulutatakse esmakordselt välja Aasta kinnisvara Tegu.

Liidu tegevdirektori Tõnis Rüüteli sõnul näitab majandussurutis lõpumärke ning liit soovib tunnustada neid, kes rasketel aastatel on teinud pingutusi kinnisvaraturu elavdamiseks ning on olnud seeläbi suunanäitajad.

Rüüteli sõnul näitab majanduskriis sektoris lõpumärke, turg elavneb ettevaatlikult, probleemiks on  ehitushindade liiga kiire tõus. "Kriis on selgelt näidanud, et Eesti oma väikese ja avatud majandusega sõltub suurel määral maailmamajanduse käekäigust, samamoodi sõltub ka meie kinnisvaraturg oluliselt globaalsetest muutujatest. Seetõttu keskendub ka seekordne konverents lisaks Eestis toimuvale ka välisriikide kinnisvaratrendidele ning globaalmajanduse arengutele," ütles Tõnis Rüütel.

Lisaks Eesti esinejatele on konverentsile kutsutud esinema ka Soome kinnisvarahaldajate keskliidu tegevjuht Jukka Malila, kes käsitleb konverentsil kinnisvarasektori hetkeseisu nii meie põhjanaabrite juures kui ka mujal Euroopas.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed