Colliers vahendas viimaste aastate suurima laopinnatehingu

Logistikakinnisvara arendaja VGP sõlmis lepingu East Capitaliga Tänassilma tööstuspargis asuva 40 000 ruutmeetrise logistikakompleksi müümiseks. Tehingu maksumus  ligikaudu 24 miljonit eurot.

„Veebruari alguses sõlmis logistikakinnisvara arendaja VGP siduva lepingu varahaldusettevõtte East Capitaliga Tallinnas Tänassilma tööstuspargis asuva äsjavalminud 40 000 ruutmeetrise logistikakompleksi müümiseks ligikaudu 24 miljoni euro eest. Tehingu eksklusiivseks vahendajaks oli Colliers ning tegemist on suurima investeeringuga Balti riikide laopindade turul viimase 3 aasta jooksul. Lisaks vahendas Colliers jaanuari lõpus tehingut, kus üks Eesti ettevõte müüs 3,3 hektarit arendusmaad Peterburi lähedal,“ sõnas Tinno.
 
Colliers prognoosib, et hea asukohaga ning tugeva ja jätkusuutliku rahavooga jae- ja büroopinnad jäävad endiselt investorite peamiseks huviobjektiks. Samuti on nõutud lisandväärtusega kinnistud.

Colliers International Advisors on osa rahvusvahelisest kinnisvarateenuseid osutavast konsultatsioonifirmast Colliers International, millel on 61 riigis 512 esindust.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed