Skanska hindab oma varasid Eestis alla

Põhjamaade suurim ehitusfirma Skanska AB teatas, et hindab alla oma varasid ja kinnisvara 30 miljoni Rootsi krooni võrra, suurem osa allahindlustest tuleneb Eesti tegevusest.

Skanska hinnangul on Soome üksuse juhtkonnas läbiviidud ümberkorraldused tähendanud kontsernile 350 miljoni Rootsi krooni suurust kulu neljandas kvartalis. Sellest 320 miljonit Rootsi krooni moodustavad kommertspindade ehitusprojektide allahindamised ja provisjonid Soomes ja Eestis. 30 miljonit Rootsi krooni annab maa ja varade allahindlus peamiselt Eestis, kirjutab BNS.

Skanska Soome üksuse juhtkonna läbiviidud ümberkorraldused tähendavad kontsernile 350 miljoni Rootsi krooni suurust kulu neljandas kvartalis. Sellest 320 miljonit Rootsi krooni moodustavad kommertspindade ehitusprojektide allahindamised ja provisjonid Soomes ja Eestis. 30 miljonit Rootsi krooni annab maa ja varade allahindlus peamiselt Eestis.

Norra üksuse restruktureerimine ja ülevaatamise tulemusena on neljandas kvartalis tehtud allahindlusi ja provisjone 170 miljoni Rootsi krooni jagu.

Täpsemat teavet neljanda kvartali kohta lubab Skanska oma 8. veebruaril avaldatavas aastaaruandes.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed