Äripindade arendajad ja haldajad saavad uue konkurendi

Kanada päritolu kinnisvarahalduse ja -arendusega tegelev SNC-Lavalin Homburg Property Management avab Tallinnas kontori.

Ettevõtte asutavad 100aastase töökogemusega üks maailma suurimaid tehnika, ehituse, juhtimise ja hoolduse alal töötav kontsern SNC-Lavalin Group Inc. ning Balti riikides tegutsev ettevõte Homburg Valda, mis samuti kuulub Homburg ettevõtete gruppi. SNC-Lavalin Group Inc. arendab ja haldab juba rohkem kui 40 aastat kinnisvaraobjekte Kanadas, Ameerika Ühendriikides ja Hollandis.

Ettevõtte SNC-Lavalin Homburg Property Management direktori Algirdas Augustaitise väitel olid ühisettevõtte asutamise stiimuliteks Homburg Group töökogemused Balti riikides ning turuarengu potentsiaal, seda eriti avalike ja eraettevõtete partnerluse valdkonnas.

Eestis keskendub ettevõte peamiselt kaubandus-, büroo- ja logistikakeskustele. Uue ettevõtte direktori sõnul on nende peamiseks konkurentsieeliseks hinna ja kvaliteedi parem suhe võrreldes sellega, mida klientidel on võimalik hetkel turul saada.

Homburg Group investeerib enam kui 40 aastat kinnisvarasse, kinnisvara arendamise ja haldamise tegevusse Hollandis, Kanadas ja Ameerika Ühendriikides.

2005. aastast arendab firma tegevust Balti regioonis ja 2007. aastal teostas Homburg Group suurima ärilise kinnisvaratehingu Balti riikides ning soetas SEB pangalt peaaegu 200 miljoni euro eest büroohooneid. Hetkel haldab Homburg Group Balti riikides 250 miljoni euro väärtusega kinnisvaraportfelli.

Analoogsed ühisettevõtted alustavad sel nädalal tegevust ka Riias ja Vilniuses.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed