Arco Vara ja Indrek Porila vaheline kohtuvaidlus lõppes kompromissiga

Arco Vara ja Arco Vara endise töötaja Indrek Porila vaheline kohtuvaidlus lõppes kompromisskokkuleppega, mis vastab täielikult enne kohtuvaidluse algust Arco Vara poolt esitatud ettepanekule.

26.05.2010 teatas Arco Vara oma börsiteates, et Indrek Porila alustas kohtuvaidlust Arco Vara AS vastu. 01.12.2011 sõlmiti kokkuleppe, mille kohaselt annab Arco Vara AS Indrek Porila nõude täitmiseks EPRI Invest OÜ-le üle Floriston Grupp OÜ 319,6 EUR nimiväärtusega osa. Nimetatud osa on registreeritud Eesti Väärtpaberite Keskregistris ja moodustab osaühingu osakapitalist 12,5%. EPRI Invest OÜ ainuosanik ja juhatuse liige on Indrek Porila.

Tehingu ei avalda kontserni bilansile ja kasumiaruandele olulist mõju, teatas Arco Vara.

Floriston Grupp OÜ tegeleb enda või renditud kinnisvara üürileandmise ja käitusega. Ettevõtte ülejäänud 87,5% osalus kuulub Marcel Vichmanni ja Olav Miiliga seotud äriühingutele Ärimaja AS ja Majaarendus OÜ.

Lõppenud kohtuvaidluse käigu kohta võib rohkem informatsiooni leida Arco Vara 2011. a 3. kvartali vahearuande lisa 15 „Tingimuslikud kohustused ja potentsiaalsed varad“ alapeatükist „Indrek Porila hagi Arco Vara AS vastu“.

1992. aastal asutatud Arco Vara põhitegevus on kinnisvaraarendus, mida toetavad vahendamine, hindamine, ehitus ja kinnisvarahaldus.
Arco Varal on esindused 17 linnas Eestis, Lätis, Ukrainas ja Bulgaarias.


Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed