Nordecon lõpetas teeremondi Kundas

Täna annab Nordecon AS tellijale üle Kunda linna läbiva rekonstrueeritud  teelõigu, mille remont läks maksma 1,68 miljoni eurot.

Kunda linna läbiva ühe kilomeetri pikkuse teelõigu ehituse käigus rajati uued tee aluskihid ja paigaldati kaks kihti asfaltbetooni. Uue sõiduteega rajati 2 ringristmikku ning kogu objekti ulatuses valgustatud kergliiklustee, mis suurendab jalakäijate ja ratturite liiklusturvalisust aastaringselt. Tööde käigus ehitati samuti välja sadevete ärajuhtimiseks kanalisatsioonitorustikud.

Ehitustööd, mis vältasid aprillist novembrini, lõpetati tähtaegselt. „Ehitustööd mõjutas oluliselt raskeliikluse suur osakaal, kuna töid tuli teha liiklusele avatud remondiobjektil," märkis Nordecon ASi teedeehitus direktor Jaanus Taro.

Teelõigul on aasta-aastalt suurenenud seoses Kunda sadama ja ettevõtluse arenemisega liikluskoormus ning ka raskeveokite osakaal. Teed kasutavad mitmed linna suured ettevõtted - Kunda Nordic Tsement, Estonian Cell, Lajos, Kunrex jt, tegemist on ka Kunda sadama juurdepääsuteega.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

EVOPIPES otsib MÜÜGIINSENERI

SIA EVOPIPES

01. mai 2018

Talot otsib MÜÜGI PROJEKTIJUHTI

M-Partner HR OÜ

29. aprill 2018

Endover otsib eriosade ehitustööde projektijuhti

Endover KVB OÜ

30. aprill 2018

Ehituse erilehed