Technopolis Ülemiste pakkus maksu- ja tolliametile parimat pinda

Maksu- ja tolliametile üüripinna leidmiseks korraldatud avaliku päringu parimaks pakkumiseks tunnistati Technopolis Ülemiste ASi pakkumine aadressil Lõõtsa 8.

Riigi Kinnisvara AS alustas läbirääkimisi Technopolis Ülemistega üüripinna rajamise tingimuste täpsustamiseks, millega plaanitakse lõpule jõuda ning leping sõlmida hiljemalt jaanuari alguses.

Maksu- ja tolliameti tarvis üürile võetavate ruumide kogupind on 11 651 ruutmeetrit ning ruume soovitakse üürida kümneks aastaks. Üüripinna eeldatav kasutusse võtmise aeg on hiljemalt 2013. aasta kolmas kvartal.

Konkursile esitatud seitsmeteistkümnest pakkumusest vastas tingimustele kuus. Parimaks tunnistati pakkumus, mille hindamispunktide summa oli kõrgeim. Pakkumusi hinnati lähtuvalt üürihinnast, kõrvalkulude suurusest ja üüripakkumuste hindamiseks moodustatud komisjoni seatud kvalitatiivsetest kriteeriumitest, mis olid järgmised: üürihind 42,5%, kõrvalkulud 12,5%, üüripinna vastavus ruumiprogrammile ja üürniku vajadustele 17,5%, hoone arhitektuur (hinnatakse hoone (või selle osa) välisilme ja esinduslikkuse vastavust üürniku vajadustele) 5%, hoone ehitustehnilist kvaliteet 2,5%, asukoht 17,5%, arendaja kogemus 2,5%.

Maksu- ja tolliameti kontoritöökohad paiknevad praegu Tallinnas kokku kümnes eri hoones. Üks ja ühine büroohoone võimaldab oluliselt säästa praegu majade vahel liikumiseks kuluvat aega ja raha.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

november 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed