Technopolise büroohoone ehitab NCC Ehitus

Technopolis Ülemiste AS sõlmis täna NCC Ehituse ASiga lepingu, mille kohaselt uut büroohoonet Lõõtsa ja Valukoja tänava nurgale ehitab NCC. 

Ehitustegevust alustatakse juba järgmisel kuul ning tulevases 10-korruselises büroohoones on üle 6000 m² renditavat põrandapinda. Maja kontseptsiooni töötas välja Larkas & Laine Oy Soomest. Arhitekt Oliver Lemarchandi ideed arendas edasi Katrin Birk arhitektuuribüroost EA Reng.

Technopolis Ülemiste AS juhatuse esimehe Gert Jostovi sõnul on see maja alles esimene etapp Lõõtsa 8 ette kavandatud kolmiktornist ning ehituse alustamiseks on just praegu parim aeg. 

“Bürookinnisvara turul on tänapäevaseid kontoripindu napilt ning Targa Äri Linna sarnaseid inspireerivaid ettevõtluskeskkondi, kus lisaks põrandaruutmeetritele pakutakse hulgaliselt tugiteenuseid suurt polegi, ” ütles Jostov. 

NCC Ehituse juhataja Toomas Aaki sõnul omab Technopolis Ülemiste uue büroohoone ehituse algus ehitusturul märgilist tähendust. “Kui viimastel aastatel keskendus ehitustegevus peamiselt riigihangetele, siis nüüd näitab aeglast ärkamist ka erasektor, seda eelkõige just elamuarenduses ning antud büroohoone  näol ka äripindade osas,” lausus Aak, kes loodab uue hoone ehitusega alustada oktoobris. Hoone peab valmima järgmise aasta sügiseks.  

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

oktoober 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed