Colliers tõusis Balti kinnisvaranõustajate edetabeli tippu

Finantsajakirja Euromoney koostatud Balti kinnisvaranõustajate edetabeli esikohale maandus Colliers International, kes sai esimese koha nii Eestis kui Lätis, jäädes Leedus samuti tublile 4. kohale.

Euromoney eksperdid koostasid oma iga-aastast edetabelit, mid põhineb arendajate, investeerimisettevõtete ja -fondide, pankade ning sektori arvamusliidrite hinnangutel. Ettevõtteid hinnati  mitmete kriteeriumide järgi: turu-uuringud ja analüüs, toimunud tehingud, tehtud hindamised (hindamistööd), samuti ka nõustamise kvaliteet kinnisvara puudutavates juriidilistes ja maksuküsimustes.

“Meil on kogu Colliersi Eesti meeskonnaga hea meel, et suutsime oma möödunud aasta kolmanda koha esimese vastu vahetada. Nõustume hindajatega, et edu aluseks võib pidada kõrget üldist teenustase, hindamiste kvaliteeti ja turuanalüüside kvaliteeti – viimased on kujunenud üksiktehingute nõustamise kõrval meie põhitööks," märkis Colliersi investeeringute ja hindamise juht Margus Tinno.

Colliers International Advisors on osa rahvusvahelisest kinnisvarateenuseid osutavast konsultatsioonifirmast Colliers International, millel on 61 riigis 512 esindust.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

september 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed