Konkurss: tänavu valitakse aasta katust

Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liit korraldab konkursi "Aasta katus 2011", kuhu saab töid esitada aasta viimase päevani.

Konkursi eesmärk on propageerida katuse- ja fassaadimeistrite tööd ing tõsta katuste ja fassaadide kavandamise taset. Konkursitöid hinnatakse kahes kategoorias: parim viilkatus ja parim lamekatus.

Konkursile võib esitada nii eramaju, ühiskondlikke hooneid jt. rajatisi, kus on kasutatud viil- või lamekatusega seotud materjale ja lahendusi. Eraldi äramärkimist väärivad nii parimad teraskatused, kivikatused ja “rahvuslikud katused” (laud-, kimm-, sindel-, laastu-, rookatus jm).

Konkursi tingimuste kohaselt saab üks esitaja kandideerida mõlemas kategoorias kuni kolme tööga. Hoone peab asuma Eestis ning katusetööde valmimisaeg peag olema 2010.-2011. aastal (tööde alustamise aeg ei ole oluline).

Töid võivad esitada eraisikud, erialaliidud, arhitektid, ehitusettevõtted sõltumata suurusest (nii ühemehefirma kui suurettevõtted) , samuti hoonete omanikud.

Þürii, mille koosseisu kuuluvad EKFML erialameistrid ja firmade esindajad, arhitektid, tellijad ja järelvalveinsenerid, hindab katuse visuaalne külge ja arhitektuurset lahendust; uuenduslikkust ja funktsionaalsust ning töö kvaliteeti (töökvaliteet, sõlmede korrektne lahendus jm tehnilised kriteeriumid).

Töid saab Eesi Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidule esitada 31.detsembrini. Võitjad kuulutatakse välja 1. mail 2012. aastal.
 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

jaanuar/​veebruar 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Mapri Ehitus otsib EELARVESTAJAT

Mapri Ehitus OÜ

25. veebruar 2018

Ruukki otsib TOOTEINSENERI

Ruukki Products AS

09. märts 2018

Bonava otsib ARENDUSE PROJEKTIJUHTI

Bonava Eesti OÜ

28. veebruar 2018

Ehituse erilehed