Kes on Eestimaa parim ehitaja?

Eesti Ehitusettevõtjate Liit (EEEL) valib tänavu kolmandat korda aasta ehitajat. Tiitlile saavad kandideerida nii pea- kui alltöövõtu projektijuhid ning nominente saab esitada 30. oktoobrini.

Konkursi „Aasta ehitaja 2011“ eesmärk on selgitada välja ehitusjuht, kelle tööd tunnustavad ühtviisi kõrgelt nii tellija, arhitekt, projekteerija kui ka ehitusjärelvalve teostaja.

EEEL-i juhi Indrek Petersoni sõnul on „Aasta ehitaja 2011“ konkursile oodatud osalema kõik ehitusala kõrgelt hindavad ehitusettevõtted. „Konkursi nominente võivad esitada nii EEEL-i kuuluvad kui ka liitu mittekuuluvad ettevõtted ja ehitusobjektide tellijad. Konkursi nominente on võimalik esitada kahes hinnakategoorias: ehitusobjektid maksumusega kuni 1 miljon eurot ja ehitusobjektid maksumusega üle 1 miljoni euro,“ selgitas Peterson.

Konkursile kvalifitseerub ehitusjuht, kellel on erialane kõrgharidus ja eelnev projektijuhtimise kogemus. „Aasta ehitaja 2011“ tiitlile saab esitada nii pea- kui ka alltöövõtu projektijuhte, kelle juhitud ehitusobjekt on valminud ajavahemikus 2. september 2010 kuni 1. oktoober 2011. Nominente saab esitada kuni 30. oktoobrini.

Konkursi žürii koguneb eelvaliku tegemiseks novembris. „Aasta ehitaja 2011“ konkursi tulemused kuulutatakse välja EEEL-i aastalõpukoosolekul 2011. aasta detsembris. „Aasta ehitaja 2010“ tiitli sai Tiit Joosti Merko Ehitusest, kes juhtis Ämari lennubaasi ehitustöid.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

november 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed