Tellija: töö 20% odavamaks või tellimus jääb katki

Kuressaare gümnaasiumi sihtasutuse nõukogu otsustas eile, et aktsepteerib kooliremondi tellimist vaid juhul, kui see tehakse paarkümmend protsenti odavama hinnaga.

Kuigi linnavolikogu lõpetas juba 28. aprillil KG SA tegevuse, esitas sihtasutuse üks likvideerijatest Toomas Takkis sihtasutuse nõukogule juuni lõpus taotluse kinnitada koolihoone renoveerimistööde tegemine 60 000 euro ulatuses ja tunnistada pakkumise võitjaks ehitusfirma AS Primus, vahendab Oma Saar.

Eile otsustas KG SA nõukogu, et 60 000 eurot kooli remondiks on liiga suur summa ning tegi ülesandeks pidada kolme remondihankel pakkumise teinud firmaga läbirääkimisi tööde maksumuse alandamiseks 20 protsendi võrra.


 “Kui läbirääkimiste tulemusena hinda alla ei saa, tuleb korraldada uus hange ja laiendada pakkumisel osalevate firmade ringi,” lausus KG SA nõukogu esimee Anton Teras.

Kuigi remondi- ja hooldustööd on KG-s käinud juba nädalapäevad, lausus Teras, et need ei ole seotud vaidlusaluse hankega, vaid on juba varem sihtasutuse eelarves ette nähtud summas 24 000–25 000 eurot.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed