Lemminkäinen hädas ehitusobjektiga Kohtla-Järvel

Lepingu järgi peab Lemminkäinen lõpetama Kohtla-Järvel Järve linnaosa keskuses kõnniteede ehituse hiljemalt 31. augustiks, ent praeguseks on üsna suures mahus töid tegemata, samas ei ole ehitajad tähtaja edasilükkamise taotlust esitanud, vahendab Põhjarannik.

Probleeme on ka juba teostatud tööde kvaliteediga: Keskallee ja Virula väljaku vahelise kõnnitee äsjapaigaldatud plaadid on mõnes kohas juba sisse või laiali vajunud, samuti on vajunud uus kõnnitee Virula kaubanduskeskuse juures. Ehitusjärelevalve spetsialisti Rein Viina sõnul on tegemist ebakvaliteetse tööga, mis tuleb ümber teha.

Viina arvates on vajumiste üheks põhjuseks liiva kvaliteet, kuid see ei õigusta ehitajate praaki. “Brigaadid oleks justkui kogenud, kuid arvatavasti annab tunda kiirustamine, sest tähtajad lähenevad,” märkis ta.

Viina kinnitas, et viletsa ehituskvaliteediga ühtki objekti vastu ei võeta. “Usun, et varsti pannakse Keskalleele uus asfalt ja augusti keskpaigaks tehakse ära kõige suuremad tööd. Kas aga tähtajaks kõigega valmis jõutakse, on raske öelda,” ütles ta.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

september 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed