Uus-Tehase tee renoveerimine venib

Kohtla-Järve Uus-Tehase ümbersõidu rekonstrueeriv N&V plaanib projektimuudatuste ja lisatööde tõttu taotleda tööde lõpptähtaja edasilükkamist 31. augustilt oktoobri keskpaika, vahendab Põhjarannik. 

Uus-Tehase tee rekonstrueerimise projekti, maksumusega üle 6 miljoni euro, alustati möödunud aastal: tööde käigus tuli laiendada ja asendada üle 4 km teekatet Uus-Tehase teel (Kalevi tänavast kuni Järveküla ja Ehitajate tee ristmikuni) ning rajada siin kergliiklustee. Lisaks näeb projekt ette tänavavalgustuse, uute bussiootepaviljonide paigalduse ning kõigi maapealsete torujuhtmete estakaadide asendamise või kõrgemale tõstmise.

Tööd venivad muuhulgas elektritööde projektis tehtud muudatuste tõttu, samuti tee kohal asuva estakaadi rekonstrueerimise küsimuse pärast. Ka on tee-ehituse aja jooksul esile kerkinud mitmeid ettenägemata töid. Rekonstrueerimise tähtaega võidakse pikendada ka Eesti Gaasi süül, kes lõpetas omapoolsed tööd ja taotleb puudujääkide kõrvaldamiseks luba uuteks kaevetöödeks.

Kohtla-Järve linnapea asetäitja Viktoria Tsventarnaja sõnul ei ole ehitajad Järve linnaosa keskuse rekonstrueerimise töödele tähtaegade edasilükkamist taotlenud, kuid ta ei välista, et selle järele võib tekkida vajadus.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

november 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed