Oma Ehitaja hakkab Kohtla-Järvel haiglat ehitama 

Esmaspäeval kirjutasid Ida-Viru keskhaigla ja Oma Ehitaja juhid alla 13,2 miljoni eurosele ehituslepingule, mille kohaselt peaks uus Puru haiglakorpus valmima 2013. aasta märtsiks.

Ettevõttega Oma Ehitaja sõlmitud lepingu hind on 13,2 miljonit eurot, ´kogu projekti maksumuseks kujuneb 20 miljonit eurot, vahendab Põhjarannik. Ida-Viru keskhaigla juhatuse esimehe Tarmo Bakleri sõnul läheb osa rahast eriehitustöödele, näiteks operatsiooni- ja steriliseerimisbloki ehitusele ning selleks korraldatakse täiendavad konkursid.

Juba kahe nädala pärast alustavad ehitajad tööd olemasoleva Puru haiglakorpuse kõrval asuval ehitusplatsil. Oma Ehitaja juhi Kaido Fridolini sõnul võib Kohtla-Järvel algav ehitus anda tööd ka kohalikele ehitusfirmadele, sest Oma Ehitaja hakkab konkursi korras alltöövõtjaid otsima.

Uus korpus on plaanis avada 2013. aasta märtsis ning see hakkab funktsioneerima ühe tervikuna koos olemasoleva Puru haiglakorpusega.

Kui Puru aktiivravikorpuse ehitus lõpule viiakse, renoveeritakse Kohtla-Järve korpus. Euroopa struktuurifondide toel tekib uusi voodikohti hooldus- ja taastusravi jaoks. Projekti lõpptähtaeg on 2014. aasta märtsis.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Merko otsib SEKUNDAAROSA PROJEKTEERIJAT

Merko Ehitus Eesti AS

29. september 2017

Ermeesia otsib ENERGIATÕHUSUSE SPETSIALISTI

M-Partner HR OÜ

22. september 2017

Ehituse erilehed