Galerii: fantaasiast pakatav kutsekool

FE Arhitektide loodud Pärnumaa Kutsehariduskeskuse uues hoones ei saa kuidagi mööda vaadata vahvast isikupärasest sisegraafikast, mille autor on loovagentuur Creatum.

Õpperuumide seintel turnivad igale teeninduserialale omased kujutised: kaubakärud, kohvitassid ja triikrauad. Vaimukusega pole koonerdatud ja kooli iseloomuga passib lahendus hästi kokku.

Vaata, milline näeb välja graafikaauhinna saanud teostus!
Fotod: Meeli Küttim ja Kalle Veesaar.

Seintel laiutavat ideedepagasit imetledes tundub isegi ootuspärane, et just see vahva teostus on võitud graafikaauhinna Kandiline Muna lausa kahes kategoorias.
Kuldmunaga pärjati tegijaid kategoorias “Environmental design” ning hõbemunaga kategoorias “Illustration and photography”.

Preemia üleandmisel rõhutas žürii esinaine Cordula Alessandri, et siinne pildikeel sobib eeskujuks ka tema kodumaale Austriale, kus säärast efektset sisegraafikat napib.

Graafika loojad olid Creatumi andekas kunstiline juht Jüri Jegorov, kes hiljaaegu traagiliselt liiklusõnnetuses hukkus, ja loovjuht Igor Baturin, disainerina osales ka Peeter Heinat. Projektijuhi töö oli Monika Kiopi kanda ning Anti Braun jälgis, et tootmise trükikurat pahandust et teeks. Igor Baturini kinnitusel sai kogu graafikalahendus alguse arhitektide visioonist.

Galerii

Osale arutelus

  • Liivi Tamm

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Merko otsib SEKUNDAAROSA PROJEKTEERIJAT

Merko Ehitus Eesti AS

29. september 2017

Ermeesia otsib ENERGIATÕHUSUSE SPETSIALISTI

M-Partner HR OÜ

22. september 2017

Ehituse erilehed