Koger ja Partnerid jäi Ristiku lasteaia haljastamisega hätta

Koger ja Partnerid ei ole seni täitnud garantiikirjas antud lubadust teha ära Kuressaare Ristiku lasteaia haljastustööd ning Kuressaare linnavalitsus taotleb EASilt projekti pikendamist septembrini.

Algselt pidi projekt lõppema septembris 2010. Haljastustöödega pole ehitusfirma siiani alustanud, lisaks selgus, et sajuvee ärajuhtimiseks lasteaia õuealalt ei piisa vaid ala reljeefi muutmisest, vaid tuleb ehitada välja hooviala drenaaž ja sajuveekanalisatsioon, vahendab Saarte Hääl.

Kuressaare abilinnapea Kalle Koovi sõnul ei arva ta, et äravoolusüsteemid jäeti projekti panemata pahatahtlikkusest, vaid projekteerija arvas tõesti, et neid pole vaja.

Koovi sõnul on linn ehitajale kinni maksnud kogu ehituse maksumuse, EAS linnale seni siiski kõike ära maksnud pole ning just vaegtööde tõttu pole EAS kinnitanud projekti lõpparuannet ja linnal on saamata 3650 eurot.

Koger ja Partneritel tuleb tööd raha eest, mis nad juba saanud on, kindlasti ära teha, rääkis Koovi ja lisas, et projekti jääkraha summas 17 646 eurot suunatakse drenaaži ja sajuveekanalisatsiooni rajamiseks. Kui selle rajamine läheb kallimaks, on linnavalitsus nõus lisama puudujääva summa.  

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

september 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed