Kuressaare politsei- ja päästemajale tegi parima pakkumise Fund Ehitus

Riigi Kinnisvara ASi korraldatud vähempakkumisele Kuressaare politsei- ja päästeameti ühishoone arendamiseks tegi madalaima pakkumise Fund Ehitus OÜ.

Hanke sisuks oli Transvaali 58/ Pihtla tee 7a kinnistule arendaja leidmine, kelle kasuks seatakse hoonestusõigus ja kellega sõlmitakse ehitiste ning territooriumi kasutamiseks üürileping. Vähempakkumise üürisumma alghind on ilma käibemaksuta 12 eurot ruutmeetri kohta. Vähempakkumisele laekus kaheksa pakkumist.

Rajatava hoone arendamiseks tegi Saarte Hääle andmeil madalaima pakkumuse Fund Ehitus OÜ, pakkudes üürisummaks 10,14 eurot ruutmeetri kohta. RKASi kommunikatsioonijuht Madis Idnurm rääkis Saarte Häälele, et hanke võitjat välja veel kuulutatud ei ole, kuna hankekomisjon vaatab nende vastavuse tingimustele üle kahe nädala jooksul ning edastab seejärel RKASi juhatusele ettepaneku sõlmida parima pakkujaga leping.

Sarnast finantseerimismudelit on kasutaud juba valminud Rakvere politsei ja pääste ühishoone ning Jõhvi kohtumaja puhul.

Koostatud on kinnistu detailplaneering ning Celander Projekt OÜ on teinud rajatavate ehitiste põhiprojekti. Hoonestaja kohustub rajama hoonekompleksi 14 kuu jooksul arvates hoonestaja kandmisest kinnistusraamatusse.


 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

september 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed