Nordecon sai Aruvalla-Kose teelõigu ehitushankel võidu

Maanteeamet tunnistas oma eelmise nädala lõpu käskkirjaga Aruvalla-Kose teelõigu projekteerimise ja ehitamise riigihankel tingimustele vastavaks kolm esitatud  pakkumust, millest edukaimaks osutus Nordecon ASi ja Ramboll Eesti ASi ühiselt tehtud pakkumus.

„Maanteeamet tunnistas hanketingimuste kohaselt kvalifitseerunuks kõik kolm Aruvalla-Kose teelõigu projekteerimise ja ehitamise hankel osalenud pakkujat. Kuna ükski osapool seda otsust ei vaidlustanud, siis tunnistas maanteeamet kõik kolm pakkumust ka vastavaks ning tunnistas edukaks Nordeconi ja Rambolli poolt madalaima hinnaga tehtud ühispakkumuse. Selle maksumuseks oli  39,3 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Oleme rahul, et täna on  hankeprotsess liigsete emotsioonideta ja viivitusteta edasi liikumas ning läheneb lõpule,“ lausus Nordecon ASi juhatuse liige Erkki Suurorg.

 

„ On täiesti selge, et alustada tuleb sellel Tallinn-Tartu maantee teelõigul ettenähtud suuremahuliste ehitustöödega võimalikult ruttu. Samas tuleb arvestada veel mõningate riigihankeseadusest tulenevate nüanssidega, mis mõjutavad hankeprotsessi edukat lõpetamist ja võimalust jõuda lepingu sõlmimiseni,“ lisas Erkki Suurorg. Tema sõnul on riigihankel osalejatel nüüd võimalik seitsme päeva jooksul vaidlustada maanteeameti praegust valikut.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed