NCC jätkab Haaberstis Pärnaõue elamuarendust

NCC Elamuarendus jätkab viimaste aastate ühe suurima, kokku miljard krooni maksva elamuarendusprojektiga Haaberstis Pärnaõue elurajoonis, sel nädalal algas kahe uue kortermaja ehitus.

Sel nädalal algas Pärnaõues kahe kokku 25 korteriga maja ehitus ning sügisel plaanib ettevõte veel kaht uut maja kokku 38 korteriga. Seega järgmise aasta suveks on planeeritud 48 elumajast valmis saada 8 maja 100 korteriga.

“Pärnaõue projekt jätkub vastavalt kolm aastat tagasi seatud plaanidele ning kümneaastases perspektiivis peaks Rannamõisa ja Vana-Rannamõisa tee vahel asuma uus ja kaasaegne linnakvartal kokku enam kui 40 kortermajaga,” sõnas NCC Elamuarendus OÜ juhataja Priit Aer. 

“Möödunud aasta suvel, turu madalaseisu tingimustes käivitasime kahe kokku 12 korteriga maja ehituse, need on tänaseks valmis ja pooled korteritest on ka juba müüdud,” sõnas Aer ning lisas, et Pärnaõue müügiargumentideks on kõrge ehituskvaliteet, terviklik kontseptsioon ja soodne asukoht.

NCC alustas Pärnaõue elamurajooni arendust 2008. aasta kevadel. Pärnaõue korterite keskmine ruutmeetri hind on praegu 1255 eurot. Korteri maksumus sisaldab ka parkimiskohta ning panipaika esimesel korrusel. Elurajooni peatöövõtja NCC Ehitus annab kõikidele korteritele kolme aastase ehitusgarantii.

Lisaks Haaberstis asuvale Pärnaõuele arendab NCC suurematest projektidest veel Viimsis Tammeõue, Lasnamäel Vana-Kuuli ja Mustamäel Rabaküla elurajoone. Koos käimasolevate detailplaneeringutega loob ettevõte Tallinnasse ja Harjumaale üle 2000 uue kaasaegse kodu.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed