Ober-Haus Grupi tegevjuhiks sai Tarmo Kase

Alates aprillikuust on Ober-Haus Grupi tegevjuht Tarmo Kase, kes vastutab kogu grupi tegevuse eest Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Tarmo Kase jätkab tööd ka Ober-Hausi Kinnisvara Eesti tegevjuhina, teatas ettevõte.

Eelnevalt omab Tarmo Kase juhtimiskogemust juba üle 15 aasta. Tema varasemaks töökohaks oli Olympic Entertainment Groupis kasiinooperatsioonide direktori ametikoht, mis andis tööd 2600 inimesele seitsmes riigis nagu Eesti, Läti, Leedu, Poola, Rumeenia, Slovakkia ja Valgevene. Samuti oli Kase Olympic Casino Eesti tegevdirektor. Tema kogemuste hulka kuuluvad varasemalt müügi-, turundus- ja tegevdirektori ametikohad.

„Tarmol on olemas vajalik energia ning õiged juhtimisoskused, et viia Ober-Haus edasi järgmisele tasemele. Nüüd, mil kinnisvaraturg on jälle tõusuteel, näeme ees suuri võimalusi,“ ütles Peter Morris, ametist lahkuv grupi tegevjuht.

Peter Morris juhtis Ober-Hausi Gruppi viimased 17 aastat. Ta jätkab Ober-Hausi nõukogus, keskendudes arendustegevusele ning teistele emafirma Realia Group OY projektidele.

Ober-Haus Real Estate Advisors annab hetkel tööd üle 300 kinnisvaraeksperdile  30 esinduses kogu regioonis. Ober-Haus kuulub Skandinaavia suurimasse kinnisvaragruppi Realia Group Oy, mille alla kuuluvad Huoneistokeskus, SKV, ja Huoneistomarkkinointi. Grupp koondab enda alla üle 2000 töötaja Soomes, Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Realia Groupi iga-aastane käive on üle 100 miljoni euro.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed