Koduomanikud valisid Tallinna Vee oma suurimaks kiusajaks

Pühapäeval toimunud I Eesti Koduomanike Kongressil osales kokku 1000 inimest. Kongressil võeti vastu ühisavaldus koduomanike kaitseks ning kuulutati traditsiooniliselt välja koduomaniku sõber ning kiusaja.

Koduomanike kiusajaks osutunud pealinna veemonopol – Tallinna Vesi - sai tiitli teistkordselt, sest on süstemaatiliselt eiranud oma kohustust veehindu langetada. Eelmisel aastal esitas Tallinna Vesi hoopis uue hinnataotluse, mis oleks lähimate  aastate jooksul ebaseaduslikult viinud tarbijate taskust täiendavalt veel 50 miljonit krooni.

Koduomanike sõbraks valiti kolm kohalikku omavalitsust, kus on kodud maamaksust vabastatud. Harku, Rae ning Jõgeva valla tegutsemine on seda tähelepanuväärsem, et nad leidsid võimaluse kodu omamisele kaasa aidata ka majanduslikult raskel ajal, mil mitmed teised omavalitsused maamaksu suurendasid.

Omanike Keskliit on Eesti suurim kodanikuorganisatsioon, mis on asutatud 1994. aastal Eesti Õigusjärgsete Omanike Liiduna. Tänaseks on Omanike Keskliidul enam kui 52 000 liiget. Liit seisab koduomanike huvide eest ning pakub oma liikmetele tasuta juriidilist abi ning Kodukaardi allahindlusi pea sajas ettevõttes üle Eesti.


 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed