Mustamäe turu ehitushanke võitis OÜ Tabasalu Meistrid

Täna avati Mustamäe turu välilettide ehitamise riigihanke pakkumised ning selgus, et parima pakkumise tegi Tabasalu Meistrid OÜ.

Nõmme linnaosa vanema Rainer Vakra sõnul tundis hanke vastu huvi kaksteist ettevõtet, kuid hankel otsustas osaleda kaks firmat. “Mustamäe turu välilettide ehitus läheb maksma 61 615,20 eurot, teine pakkumine oli ligi kaks korda kallim,“ ütles Vakra.

“Praeguseks on valmis ehitatud reovee-, sadevee- ja joogiveetrassid ning paigaldatud vajalikud side- ja elektriliinid. Kaks nädalat tagasi sõlmiti leping Marble OÜ-ga teede ja katete ehitamiseks ning haljastuse rajamiseks, nende töödega alustatakse vastavalt ilmastikuoludele,” lisas ta.

Mai keskpaigas avatakse Kännu Kuke kvartalis aadressil E.Vilde tee 75a Mustamäe turg. Mustamäe turu ehitab Nõmme linnaosa valitsuse allasutus Nõmme Turg.

Esialgu avatakse Kännu Kuke kvartalis ainult väliturg, kus tänavu saab kaubelda kuni oktoobri lõpuni. Mustamäe turule on kavandatud ehitada ka liha- ja kalamaja ning juur- ja puuviljahoone, kuid seoses detailplaneeringu menetlemisega nende rajamine viibib.

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

september 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed