Ober-Haus Poola juhatuse liikmeks sai Tarmo Kase

Ober-Haus Kinnisvara Eesti tegevjuhina töötanud Tarmo Kase sai Ober-Haus Poola juhatuse liikmeks.

Tarmo Kase on töötanud Ober-Hausi Kinnisvara Eesti tegevjuhina alates 2009. aasta sügisest ja Ober-Hausi Kinnisvara AS ja Ober-Haus Hindamisteenuste OÜ juhatuse esimehena alates 2010. aasta lõpust.

Eelnevalt omab Tarmo Kase juhtimiskogemust juba üle 15 aasta. Tema varasemaks töökohaks oli Olympic Entertainment Groupis kasiinooperatsioonide direktori ametikoht, mis andis tööd 2600 inimesele seitsmes riigis nagu Eesti, Läti, Leedu, Poola, Rumeenia, Slovakkia ja Valgevene. Samuti oli Kase Olympic Casino Eesti tegevdirektor. Tema kogemuste hulka kuuluvad varasemalt müügi-, turundus- ja tegevdirektori ametikohad.

Muudatusi on kinnisvarafirmas teisigi. Ober-Hausi Kinnisvara AS Pärnu kontori juhataja on nüüd Tartu Ülikooli majandusharidusega Kaire Lerg, kel pikaajaline müügi- ja ärikliendisuhete juhtimise kogemus. Lerg töötas 8 aastat Eesti Postis Pärnu ja Viljandi regiooni äriklientide müügijuhina. Enne Ober-Hausi tulekut juhtis ta Pärnu suurimat ja edukaimat kaubanduskeskust Kaubamajakas. 

Ober-Hausi Kinnisvara AS  turundust juhib Tartu Ülikooli pedagoogilise kõrgharidusega Marjaana Päike, kes on Ober-Hausi Kinnisvaras töötanud alates 2004. aastast. 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed