Vink: pigem ostaksin kui müüksin Nordeconi aktsiaid

Nordecon Internationali juhatuse esimees Jaano Vinkile kuuluv osalus ettevõttes (34 000 Nordeconi aktsiat) on püsinud aastaid muutumatuna. Vink tunnistab, et hetkel ta pigem ostaks ehitusfirma aktsiaid juurde kui müüks.

Vink ütleb, et ehkki ta pole oma osalust firmas aastaid suurendanud pole ta ka oma väikest osalust vähendanud. Ma lihtsalt usun sellesse ettevõttesse, tunnistab suurfirma juht.

„Mis osaluse suurendamisse puutub, siis olen ka sellele mõelnud, kuid seni on asi jäänud pigem olemasolevate vahendite mujal kinnioleku kui tahtmise taha. Tänasel päeval olen meelsuse mõttes isiklikult pigem ostmas, kui müümas,“ sõnab Vink.

Potentsiaalsetele investoritele soovitab ta vaadata Nordeconi sektori võimalike arengute taustal.

„Sektori mahtude kasvuks on lähiaastatel pärast 2011. aastat suhteliselt suur võimalus. Kui hakkab kasvama kogu sektor, liiguvad selles tegutsevad ettevõtted üldjuhul suunaga kaasa. Seega võiks Nordecon sobida praeguse hinnataseme juures hästi pikemaajaliseks investeeringuks neile, kes suudavad piisavalt analüüsida ehitussektorit tervikuna ning hinnata loomulikult ka kaasnevaid riske.“

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed