Szolnoki turul likvideeritakse ehitisi

Eile teisaldati Tallinnas Mustamäel Szolnoki bussipeatuse juurest seal aastaid kasutuses olnud ebaseaduslik ehitis ning ka teisi sarnaseid ootab ees likvideerimine.

12. oktoobril määrati Szolnoki turu omanikule OÜ-le Ozioran 50 000 kroonine sunniraha, kuna firma oli jätnud täitmata linnaosavalitsuse ettekirjutise lammutada ebaseaduslik ehitis.

Viimasel tunnil sunniraha ähvardusel ebaseadusliku ehitise teisaldamine ei ole just parim märk koostööst kohaliku omavalitsusega,“ ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. Ta lisas, et linnaosavalitsuse eesmärgiks on kas korra loomine nii nimetatud Szolnoki turul, mis on aastaid ümberkaudsete elanike meele- ja kodurahu rikkunud.

Laatsi sõnul tuleb kiiremas korras likvideerida ka teised ebaseaduslikud ehitised ja heakorrastada Szolnoki territoorium.

Kuna turu omanik ei paista olevat huvitatud korra loomisest oma turul ega hooli seadustest, on linnaosavalitsus võtnud suuna uue turu ehitamisele Kännu Kuke kvartalis. "Juba kevadest hakkab tööle uus Mustamäe turg. Ma ei kahtle, et see saab olema populaarne kauplemiskoht mustamäelaste jaoks", kinnitas Laats. “Ja ma ei ole sugugi kindel, et Mustamäe vajab kahte turgu.”

Galerii

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

november 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed