Tallinna Vesi ähvardab Bremi pankrotiga

Tallinna Vesi ähvardab Brem Kinnisvarahooldust pankrotiga, kui viimane ei maksa esmaspäevaks ära ligi 10 miljoni krooni suurust võlga.

Tallinna Vesi finantsdirektor Stephen Howard ütles, et kuigi Brem Kinnisvarahooldusega on peetud pikalt läbirääkimisi, on viimaste kuudega tasunud võla kogusummast alla ühe protsendi ehk vähem kui 100 000 krooni, vahendab ERR Uudised.

Lisaks Bremi pangakontode arestimisele ja pankrotihoiatusele on Tallinna Vesi juba saatnud sulgemishoiatusega märgukirjad kümnele äripindadega kinnistuomanikule.

Kui võlgnevust järgmiseks esmaspäevaks ei tasuta, siis alates teisipäevast ähvardab veevarustuse katkemine järgnevaid äripindadega kinnistuid: Raudtee 65/Rahu 20, Suur-Sõjamäe 27a (Pae 70, 74), Suur-Sõjamäe 33, Tulika 15/17, Madara 22, Ülase 13/15/17, Kadaka tee 72a, Vikerlase 23, Raua 27, Pärnu mnt 19.

Kui Brem pankrotihoiatusele ei reageeri, lubab veefirma anda pankrotiavalduse 27. septembril sisse.

Hiljuti nõudis Bremi pankrotti ka Tallinna Küte, kuid loobus sellest nõudest, sest osapooled jõudsid kokkuleppele ja Brem tasus osa võlast. Samuti on Brem võlgu Eesti Energiale, kellega on sõlmitud maksegraafik.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed