Tõnu Vilipuu lahkus Teede REV-2 juhi ametist

Möödunud nädalal kutsuti Teede REV-2 juhatuse esimehe kohalt tagasi Tõnu Vilipuu, kes on TREV-2 Grupi nõukogu esimehe Peeter Vilipuu väimees.

"See oligi niimoodi meil kokku lepitud, ta oligi seal ajutiselt," rääkis täna Peeter Vilipuu.

TREV-2 Grupi juhatuse esimehe Tõnis Plekseppa sõnul lahkus Tõnu Vilipuu aga ametist vastastikusel kokkuleppel. "Selline otsus sündis juhatuse esimehe ja firma nõukogu vahel toimunud arutelu tulemusel," ütles ta.

Tõnu Vilipuu töötas erinevates rollides ASis Teede REV-2 ja OÜs Rapla Teed enam kui 16 aastat. Vilipuu mobiilinumber enam ei toimi enam ja seega polnud võimalik temaga ühendust saada.

"Tahaksin siinjuures kontserni juhatuse nimel Tõnut tänada tema panuse eest nende firmade saavutustes ja arenguteel," märkis Pleksepp. Uus juht leitakse tema sõnul konkursi alusel.

Hiljuti sõlmis Baltimaade suurim erakapitaliettevõte BaltCap eellepingu investeerimiseks TREV-2 Gruppi, millega uute aktsiate emiteerimise teel omandatakse veerand ettevõttest.

Pleksepp on varem öelnud, et ettevõtte börsiplaan käivitus juba aastaid tagasi. Küll aga väitis ta, et börsiplaanid polnud põhjuseks, miks Tõnu Vilipuu ametist tagasi astus.

 

Osale arutelus

  • Katariina Krjutškova

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed