Linn eraldas 2,5 miljonit krooni Tallinna Spordihalli remonditöödeks

Tallinna linnavalitsus eraldas reservfondist Tallinna Spordi- ja Noorsooametile 2 585 226 krooni Tallinna Spordihalli avariijärgseks remondiks.

4. jaanuaril k.a. vajus lume ja jää raskuse all sisse aadressil Herne tn 30 asuva Tallinna Spordihalli räästas, mis tõmbas endaga osaliselt kaasa ühe seina ja lõhkus hoone kandekonstruktsioone. Tänaseks on kergejõustikuhall taas avatud ning kahjustused ajutiselt likvideeritud, kuid vaja on läbi viia täiendavad remonttööd.

Tallinna Spordihalli avariijärgsete remontööde ja kandekonstruktsioonide tugevdamiseks on riigihangete seaduse alusel toimumas väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetlus.

Koheselt peale katuse varisemist asuti läbirääkimistesse OÜ-ga RAKETIS GRUPP, kelle kiirele reageerimisele õnnestus läbi viia hädavajalikud tööd, millega hoiti ära võimalikud suuremad kahjud. Läbirääkimiste käigus on OÜ RAKETIS GRUPP teinud hinnapakkumise summas 2 585 226 krooni, mis hõlmab endas Tallinna Spordihalli avariijärgseid remonttöid ning uue kandekonstruktsiooni väljaehitamist ja olemasoleva tugevdamist.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed