Rannarootsi keskuses alustati sisetöödega

Märtsikuus avatava Läänemaa suurima kaubandus- ja vaba aja keskuse Rannarootsi välisfassaadi ehitus on valmis ning alustatud on sisetöödega. Enamus 8000 ruutmeetrist kaubanduspinnast on välja renditud.

Rannarootsi Ärikeskuse OÜ juhatuse liikme Marko Kulli sõnul on keskuse ehitus graafikus ning Läänemaa suurim kaubandus- ja vaba aja keskus Rannarootsi avatakse 26. märtsil. „Keskuse välisfassaadi tööd on lõpusirgel, sisetöödest on töös juba kommunikatsiooni seadmete vedamine, vaheseinte ehitamine ja põranda plaatimine ,“ lisas Kull.

8000 ruutmeetrine kaubandus- ja vaba aja keskusesse Rannarootsi on planeeritud üle 40 kaubanduspinna, millest valdav enamus on tänaseks ka rentniku leidnud. Rannarootsi keskuse rentnike valiku puhul on silmas peetud nõudluse olemasolu, müüdavate kaupade kindlat kvaliteeti, kaubamärkide tuntust ja vastavust Läänemaa tarbijaskonna ootustele ning optimaalset hinnataset. Rannarootsi keskuse parklasse on planeeritud 400 autokohta. 

Rannarootsi keskus asub Haapsalu linna piiril Uuemõisas, Tallinna mnt. ääres. Linna piirist on keskus 130 meetri kaugusel. Keskuse juurde viib maanteega paralleelselt kulgev uus kõnni- ja jalgrattatee. Südalinnast jõuab kohale 20 minutilise jalutuskäigu või paariminutilise autosõiduga, samuti peatub Uuemõisas linnaliinibuss. 100 kilomeetri raadiuses ei ole ühtegi sarnast ostukeskust, lähimad asuvad Tallinnas ja Pärnus.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed