Tabasallu ehitatakse Rimi supermarket

Läänemaa suurimat ostukeskust arendav Solution Management OÜ rajab Tabasallu uut Rimi supermarketit. 2010. aasta kevadel avatavasse supermarketisse on planeeritud 2200 ruutmeetrit kaubanduspinda.

Solution Management OÜ juhatuse liikme Marko Kulli sõnul on tegemist väga perspektiivika projektiga. „Viimastel aastatel on  Tabasalu alevik kujunenud populaarseks elu- ja suvituspiirkonnaks, kus on nüüdseks juba 3300 püsielanikku. Korralikule supermarketile on seal klientuur ja ootus olemas,“ kommenteeris Marko Kull uue projekti töösse võtmist.   

Keskust ehitava Nordecon Ehituse AS juhatuse liikme Priit Jaaganti hinnangul on keskuse maksumus ligi 16 miljonit Eesti krooni. Nordeconile on see järjekorras neljanda Rimi kaupluse ehitus.

Solution Management OÜ on kinnisvarainvesteeringutega tegelev ettevõtte kes omab ja opereerib erinevaid ärihooneid üle Eesti. Ettevõttele kuulub ka Rannarootsi Ärikeskus OÜ, mis arendab 2010. aasta märtsis avatavat Läänemaa suurimat ostu- ja vaba aja keskust „Rannarootsi“. 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed