Energiasäästunädalal osales 2000 inimest

Esmaspäeval lõppenud energiasäästunädala raames toimus üle kolmekümne erineva ürituse, kus osales kokku rohkem kui 2000 inimest.

Nädala raames toimus hulgaliselt seminare, kus jagati teavet energiasäästu erinevate võimaluste kohta kodus ja kontoris. Eraldi võib välja tuua näiteks Taani Saatkonna korraldatud konverentsi Riigikogus, konverentsi „Taastuvate energiaallikate uurimine ja kasutamine“ Maaülikoolis ning Säästva Eesti Instituudi poolt korraldatud „Säästva Arengu Foorumi“.

Suurima külastajate arvuga olid Lääne-Viru Energiasäästupäev Rakvere Põhjakeskuses ja elav näitus „Energiasäästu lahendused kodus“ Energia avastuskeskuses Tallinnas.

KredExi eluasemedivisjoni juhi Mirja Adleri sõnul õnnestus Eesti esimene energiasäästunädal üle ootuste hästi.

„Väga positiivne on, et nädala jooksul osales erinevates ettevõtmistes üle 2000 inimese. Enamus ürituste puhul olid saalid täis, mis näitab, et energiasäästu teema on  oluline ka tavakodanikule ning soovitakse õppida, kuidas on võimalik energiat ning kulusid kokku hoida“, ütles Mirja Adler.

„Loodame, et energiasäästunädalal osalenud  ettevõtted ja inimesed kannavad energiasäästu ideid edasi ning rakendavad erinevaid energiasäästumeetmeid," lisas ta.

Ettevõtted ja organisatsioonid, kes esimesel energiasäästunädalal osaleda ei saanud, saavad seda teha aasta pärast korraldataval järgmisel energiasäästunädalal.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed