Vennad Ehitus pakub tasuta ehitusnõu

Selle aasta lõpuni on Tartus ja selle lähiümbruses elavatel inimestel võimalus kutsuda endale koju tasuta ehitusekspert, kes annab nõu ehitus- ja remondialastes küsimustes.

2009. aasta novembrikuus tähistab OÜ Vennad Ehitus oma 15. tegutsemisaastat. Selle aja jooksul on ehitatud ja restaureeritud üle Eesti hulgaliselt elamuid ja tootmishooneid. Selline pikk tegutsemisaeg näitab suurt kogemust ehitusvaldkonnas.

Sünnipäeva puhul pakub OÜ Vennad Ehitus Tartus, Elvas ja nende lähiümbruses elavatele inimestele võimalust saada tasuta ehitusalast konsultatsiooni. Firma tegevdirektori Agu Mutli sõnul tulevad firma ehituseksperdid inimestele koju ning annavad nõu tekkinud ehitusprobleemide lahendamiseks. Agu Mutli lisab: „Oleme meile kuuluvat ehitusfoorumit jälgides märganud, et üha rohkem on inimesi, kes vajavad ehitusalast nõu, kuid mõnikord ainult kirjeldusest ei piisa, vaid peab ikka ise kohale minema. Siit ka siis selline mõte, et sünnipäeva puhul pakume tasuta konsultatsiooni võimalust otse Sinu kodus.“

Ehitusalase konsultatsiooni saamiseks palub OÜ Vennad Ehitus ühendust võtta telefoni teel ning leppida kokku sobiv aeg, mil oleks võimalik tulla koha peale ehitusprobleeme üle vaatama.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

november 2017

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Hilti otsib MÜÜGIESINDAJAID

Manpower OÜ

06. detsember 2017

Ehituse erilehed