Äpardunud arendajate pankrotivara müügis

Pankrotis K2U KV pankrotihaldur müüb avalikul kirjalikul enampakkumisel võlgnikule kuuluvat kinnisvara pankade ja riigi kasuks.

Müügis on 350 000 kroonise alghinnaga 43 608 ruutmeetri suurune Reiu külas Pärnumaal asuv kinnistu, kaks korteriomandit Pärnus alghinnaga 2 miljonit krooni, kaks hoonestamata kinnistut Papsaare külas Pärnumaal alghinnaga 53 000 ja 50 000 krooni.

Kirjalikud pakkumised tuleb enampakkumisel osalemiseks esitada OÜle Pärnu Pinker Albert 13. novembriks.

OÜ K2U KV, mille taga vennad Taavi ja Tarmo Ustaski ning Meelis Kumel, hakkas Pärnumaal suurejoonelist eramuäri ajama kinnisvarabuumi algul, ettevõtte peamiseks projektiks oli Linavästriku elurajoon. Probleeme tekkis infrastruktuuri rajamise ja kehva ehituskvaliteediga.

Üks arendusse koduhankijatest rääkis augustis Pärnu Postimehele, et on leppinud sellega, et pankrotivara kõigile ei jätku ja sealt ei tule tagasi isegi pankade raha. Omanikku häiris enim, et pangalaenu tuleb 30 aastat maksta tööde eest, mida kas pole tehtud või mille parandamine toob lisakulu. Arendusprojektiga endale kodu soetanud nimetasid kristlastest ettevõtjaid otsesõnu sulideks.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed