Ülemiste City valiti Arendusprojekt 2009 auhinna vääriliseks

Tallinna ettevõtluskonkursil valiti Ülemiste City Targa Äri Linn Arendusprojekt 2009 kategoorias parimaks.

Arendusprojekt 2009 nominentideks olid veel Kultuuri- ja vabaajakeskus Solaris ning Tähesaju City.

Arendusprojekt 2009 valiti linna poolt Tallinnas viimaste aastate jooksul algatatud kinnisvara arendusprojektide seast, mille puhul investeeringute maht on olnud enam kui 50 miljonit krooni ning projekt aitab kaasa ettevõtlust või turismi soosiva linnaruumi kujundamisele. Hinnati eelkõige projekti uuenduslikkust, mastaapsust, investeeringute mahtu ning mõju linnaruumi kujundamisele ja Tallinna ettevõtluskeskkonna arendamisele.

Ülemiste City juhatuse esimees Gert Jostov tõdes, et sellise tiitli saamine on Targa Äri Linnale suur au. „Innovatsioonilinnaku ülesehitamisel on tehtud ära väga suur töö, kuid veel suurem töö ootab meid alles ees - piirkonna väljaehitamiseks kulub veel 10-15 aastat. Selline tunnustus annab jõudu ja innustust projekti jätkamiseks,” lisas Jostov.

Ettevõtluskonkursside eesmärgiks on aidata kaasa ettevõtluse edenemisele ning tutvustada laiemale üldsusele tegusaid inimesi ja organisatsioone. Peale Arendusprojekt 2009 kategooriale on konkurssidel veel 5 põhikategooriat.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed