Nordecon sai Jüris 18 miljonise tellimuse

Nordecon Infra AS ja Nordecon Infra SIA sõlmisid täna Rae valla ja vee-ettevõttega AS Elveso lepingu, mille kohaselt ehitatakse vee- ja kanalisatsioonivõrgustik Jüri kiriku piirkonna asumisse. Ehitustööde maksumuseks on 18 miljonit krooni.

„Rae valla mitmeetapiline veemajandusprojekt on tööd andud paljudele ehitusfirmadele, antud hankes Jüri kiriku piirkonna veevärgi ehituseks osutus kuue pakkumise seas parimaks Nordeconi konsortsiumi pakkumine,“ ütles Nordecon Infra ASi juhatuse esimees Erkki Suurorg. „Ehitustööde tulemusel saavad kohalikud elanikud umbes pooleteise aasta pärast nautida kvaliteetsemat kraanivett ning töökindlamaks muutub vee- ja kanalisatsioonisüsteem.“

Erkki Suurorgi sõnul alustatakse projekteerimistöödega veel sel kuul ning valmis saavad ehitustööd 2010. aasta lõpuks.

Jüri vee- ja kanalisatsioonivõrgustiku renoveerimishanke näol on tegemist viimase osaga kolmeetapilisest Rae valla Pirita jõe reoveekogumisala veemajandusprojekti raames korraldatavast torustiku ehitushankest, millega luuakse 2010. aasta lõpuks kogu piirkonna ulatuses liitumisvõimalused vee- ja kanalisatsioonivõrgustikuga ning renoveeritakse või ehitatakse välja vee- ja kanalisatsioonitorustik.

Nordecon International AS (www.nordecon.com) on 1989. aastal asutatud Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid. Kontserni kuulub lisaks emaettevõttele üle 20 tütarettevõtte. Nordecon International on lisaks Eestile esindatud Lätis, Leedus ja Ukrainas. Kontserni konsolideeritud käive oli 2008. majandusaastal 3,9 miljardit krooni, aruandeaasta puhaskasum 171 miljonit krooni ning varade maht 2,4 miljardit krooni. Kontsern andis 2008. aastal tööd enam kui 1000 inimesele.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed