Kobe Holding otsib oma Eesti kinnisvaraportfellile ostjat

Investeerimisfirma Kobe gruppi kuuluv Kobe Holding OÜ otsib ostjat või strateegilist partnerit oma kinnisvaraportfellile Eestis.

Kobe teatel sisaldab viiest kinnisvaraobjektist koosnev portfell rahavoogu tootvaid ja/või olulist arenduspotentsiaali omavaid projekte.

Objektidest neli asuvad Tallinnas ja üks Rakveres. Olemasolev hoonete üldpind on ligikaudu 55.000 ruutmeetrit ning võimalus arendada täiendavalt äripinda ligikaudu 140.000 ruutmeetrit ja parkimist 56.000 ruutmeetrit.

Koostöölepingu võimalikku ühisettevõttesse partneri kaasamisele ja varade võõrandamistehingutes nõustamisel allkirjastas Kobe Holding rahvusvahelise kinnisvaraalase nõustamise ja investeeringute vahendamisettevõttega DTZ Sweden AB.

"Koostöö rahvusvaheliselt tuntud ja professionaalse nõustamisettevõttega DTZ loob Kobe Holding OÜ-le võimalused varasemast efektiivsemalt juhtida ettevõtte varade portfelli," märkis Kobe Holdingu juhatuse liige Veljo Kuusk.

Kobe Holding OÜ on 2006. aastal asutatud investeerimis- ja varahaldusettevõte. Ettevõtte poolt juhitavate varade maht ületas eelmise aasta lõpu seisuga 109 miljonit eurot.

DTZ on 43 riigis ja 148 linnas kinnisvaraalase nõustamisega tegelev ettevõte.

DTZ Swedeni emaettevõtte on Londoni börsil noteeritud DTZ Holding.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed