Algab konkurss „Aasta betoonehitis 2009“

Eesti Betooniühing ja Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit kuulutavad täna välja konkursi „Aasta betoonehitis 2009“. Parima betoonehitise väljaselgitamise konkurssi korraldatakse tänavu 10. aastat.

„Eesti ehituses ja ehitusmaterjalitööstuses on keerulised ajad,“ sõnas Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Mati Laurson. „Ometi valmib tänavugi hulgaliselt tähelepanu väärivaid betoonehitisi, mida me oma kümnendat korda läbi viidava võistlusega laiemalt tunnustada ja tutvustada soovime,“ lisas Laurson.

Konkursi eesmärgiks on leida ja esile tõsta ehitisi, mille nägusus ning efektiivne ja ökonoomne teostus demonstreerivad betooni kui materjali eeliseid ja võimalusi.

„Tahame võistluse abil kaasa aidata betoonarhitektuuri, betoonitehnoloogia ja betoonehituse arengule, tõsta betooni kui kodumaise ehitusmaterjali mainet,“ ütles Eesti Betooniühingu juhatuse liige, AS Kunda Nordic Tsement vanemnõunik Aadu Kana.
Kana sõnul annab betooni vastupidavus ja kergesti vormitavus arhitektidele ja inseneridele piiramatu tegevusvälja.

„Ootame kõigi väärikate betoonmajade ja betoonrajatiste omanike, ehitajate, materjalitarnijate, projekteerijate jt. asjaosaliste aktiivset osavõttu, “ lisas Kana.
 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

jaanuar/​veebruar 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Mapri Ehitus otsib EELARVESTAJAT

Mapri Ehitus OÜ

25. veebruar 2018

Nordic Houses otsib PROJEKTIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

01. märts 2018

Artekom otsib B2B MÜÜGISPETSIALISTI

M-Partner HR OÜ

05. märts 2018

Ehituse erilehed