Domus Kinnisvara pakub uut kinnisvaraturu monitooringu teenust

Tulles vastu klientide soovile, hakkas Domus Kinnisvara pakkuma kinnisvaraturu monitooringu teenust. Teenuse eesmärk on suurklientide varustamine perioodilise ja regulaarse infoga kinnisvaraturu konkreetsete segmentide kohta, et kliendid saaksid olla kursis neid huvitava kinnisvarasektori tegelike tehinguhindade ja –mahtudega.

Domus Kinnisvara hindamisteenuse juhi Kristjan Gross sõnul on uue teenuse sihtgrupiks arendus- ja ehitusfirmad, pangad ja riigiasutused. „Me ei lähtu objektide müügikuulutustest vaid tegelikust tehinguinfost, müügimeeskonna igapäevasest kogemusest nõudluse hindamiseks ning vaatleme reaalset pakkumist. Seetõttu annab turu monitooring näiteks arendusfirmadele hea ülevaate tegelikust nõudlusest, klientide reaalsest ostuvõimest, konkurentide tegevusest ja edusammudest ning muutustest kinnisvaraturul.“

Teenuse väljatöötamiseks andis tõuke klientide tagasiside Domus Kinnisvara turuanalüüside kohta. Kinnisvaraturgu senisest põhjalikumalt analüüsides on selgelt näha, kuidas ja miks eristuvad edukad kinnisvara arendusprojektid ja müüginipid teistest. Domus Kinnisvara monitooringu eesmärk ongi vaadelda pikaajaliselt erinevaid projekte ja tegevusi ning aidata turuosalistel teha selle tulemusena õigeid otsuseid. Domus Kinnisvara monitooringu eeliseks traditsiooniliste turuülevaadete ja -kommentaaride ees on väga detailne info nii pakkumise kui reaalsete tehingute kohta, samuti kogenud maaklerfirma hinnang nõudluse ja turul toimuvate muutuste kohta.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed