Nordecon rekonstrueerib 66 miljoni krooni eest Pärnu veevärki

Nordecon International AS tütarettevõtted Nordecon Infra AS ja Nordecon Infra SIA ning AS Pärnu Vesi sõlmisid täna lepingud Pärnu Ülejõe ja Rääma linnaosade ühisveevärgi- ja kanalisatsioonisüsteemi rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks.

Lepingute maht on 66 miljonit krooni ning tööd valimivad 2011. aasta novembris.

„Pärnu vee kvaliteet ja kogu kanalisatsioon muutuvad mitmes linnaosas veevärgi ja kanalisatsioonisüsteemi rekonstrueerimise tulemusena kindlasti oluliselt paremaks,“ ütles AS-i Nordecon Infra juhatuse esimees Erkki Suurorg. „Paari aastaga rajatakse või uuendatakse üle 80 kilomeetri Pärnu vee-, kanalisatsiooni- ja sademevee kanalisatsioonitorustikku. Kvaliteetsema vee saavad 600 uut tarbijat ning ühiskanalisatsiooniga liitumise saavad 1900 uut kanalisatsiooniteenuse klienti.“

Nordeconi konsortsium võitis riigihanke tulemusena rekontreerimistööde neljast osast kolm. Nordecon alustab töödega septembris ning need valmivad 2011. aasta novembris. Töid finantseerivad Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond ning AS Pärnu Vesi ja Pärnu linn, kelle osa projektist on 32,7%. Tööde kogumaksumus (sh kesklinna osa, mille teostab Nordeconi kontserni mittekuuluv ehitaja) on 132,5 miljonit krooni.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed