Täna avatakse Tartu uus autosild

Täna kell 16.00 avatakse piduliku tseremoonia, laulude ja paraadiga ligi kaks aastat ehitatud ja täna volikogu poolt ametliku nime saav Tartu uus autosild.

Silla avamise piduliku tseremooniaga tehakse algust kell 16.00, kui volikogu on uuele sillale ametliku nime juba kinnitanud. Juba varem saab silla ümbruses kuulata puhkpilliorkestreid. Tseremoonial esinevad puhkpilliorkestrid Popsid ja Tartu, naiskoor Emajõe Laulikud ning meeskoor Akadeemiline Emajõgi. Uut silda katsetatakse vanade autode paraadiga ning külalisi kostitatakse kalasupiga.

Kell 19.00 avatakse sild autoliiklusele. Linnavalitsus tuletab ühtlasi ka meelde, et liiklejad järgiksid tähelepanelikult silla ümbruses toimunud liikluskorralduse muudatusi. Eriti sillale ja sillalt maha sõites. Emajõe tänavalt sillale pööramine on keelatud, sillalt Emajõe tänavale ei ole lubatud pöörata päevasel ajal. Sillalt Ujula tänavale pääseb Narva maantee ringi kaudu, Ujula tänavalt ringile sõitmiseks tuleb teed anda nii sillale suunduvaile autodele, sillalt tulevaile sõidukeile ja lõpuks ka ringil liikuvaile autodele.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed