Avatakse 50-miljonilise ehitusmaksumusega Büroomaailma logistikakeskus

Täna õhtul avab uksed Nordecon International ASi poolt rajatud Büroomaailma logistikakeskuse laiendus, mille ehitustööde maksumuseks kujunes 47,3 miljonit krooni.

„Laienenud keskus on varasemast üle kahe korra ehk 7000 ruutmeetri võrra suurem, mis loob Büroomaailmale hulgaliselt uusi võimalusi edasiseks arenguks ning klientide paremaks teenindamiseks,“ ütles Büroomaailma kaubamärgi all tegutseva ASi Infotark tegevdirektor Jüri Ross.

Jüri Rossi sõnul on ta logistikakeskuse ehitajaga igati rahul: „Nordeconi kasuks otsustas nende pakutav hinna ja kvaliteedi suhe. Nad ei olnud isegi kõige odavamad, aga meeldivad mälestused meie keskuse esimese etapi ehitusest projekti juhtimisel ja kvaliteedi koha pealt kallutasid tellimust nende poole.“

„Büroomaailma logistikakeskuse laienduse rajamine oli Nordeconi jaoks tähtis mitmel põhjusel,“ ütles Nordecon International ASi juhatuse esimees Jaano Vink.
Büroomaailma uuenenud logistikakeskuse suuruseks on 11 490 ruutmeetrit, millest 7000 ruutmeetrit lisandus keskuse teise etapi ehitustööde käigus. Keskusel on kolm korrust ning kõrval parkla 148 autole.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed