Kodukindlustuse hüvitisi maksis ERGO 48% vähem 

Ehkki ERGO Kindlustus hüvitas selle aasta mais möödunud aastaga võrreldes välja 16% enam kahjuhüvitisi, vähenesid kodukindlustuste väljamaksed 48%.

Mais hüvitas ERGO ligi 1600 kahjujuhtumit  57 miljoni krooni ulatuses, mis on 16 % mullusest enam. Mai kahjuhüvitiste summa suurenemise peamiseks teguriks on Mustika keskuse põlengukahjude jätkuvad väljamaksed. Suurpõlengu kahjude hüvitamine kasvatas ettevõtte varakindlustuse kahjuhüvitisi võrreldes eelmise aasta maiga kuus korda, 20 miljonile kroonile.

Enim vähenesid kodu- ja kaskokindlustuse hüvitiste summad, vastavalt 48% ja 18%. Kodukindlustuses hüvitas ERGO mais kahjusid 2 miljoni krooni eest ning kaskokindlustuses ligikaudu 18 miljoni krooni eest.

Käesoleva aasta esimese viie kuuga on ERGO Kindlustus hüvitanud kahjusid kokku 243 miljoni krooni ulatuses, mis on samas suurusjärgus möödunud aasta sama perioodiga.        

Kindlustusmakseid on ERGO Kindlustus 2009. aasta algusest kogunud 324 miljonit krooni, mis on 25% vähem kui eelmisel aastal. Mais kogus selts kindlustusmakseid ligi 64 miljonit krooni.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed