Elveso kuulutas välja teise etapi torustikuhanke

Elektri-, vee- ja soojusettevõte Elveso kuulutas välja ehitus- ja projekteerimishanke Vaskjala ja Karla asulatesse 2010. aasta lõpuks vee- ja kanalisatsioonivõrgustiku rajamiseks.

Väljakuulutatava hanke võitja ehitab projekti käigus 27 kilomeetrit torustikku, loob liitumispunktid 295 kinnistule, rajab 9 kanalisatsioonipumplat ja paigaldab 20 tuletõrjehüdranti.

Pakkumiste esitamise tähtaeg on 27. juulil, hangete võitja alustab projekteerimisega augusti lõpus ning ehitustöödega käesoleva aasta talvel.  

2. juunil kuulutas Elveso Rae valla veemajandusprojekti raames välja ka Lagedi vee- ja kanalisatsioonitorustiku projekteerimis- ja ehitushanke, mille pakkumiste esitamise tähtaeg on 7. juulil. Lähiajal kuulutatakse välja vastav hange ka Jüri piirkonnale.

“Jaotasime projekti kolmeks, et leida igale etapile võimalikult soodsat hinda pakkuvad ehitajad ning anda praegusel majanduslikult keerulisel ajal mitmele ettevõttele võimaluse töödes osaleda,” räägib  AS Elveso juhataja Toomas Heinaru.

Rae valla veemajandusprojekti planeeritav maht on ligi 225 miljonit krooni, millest ligi 70% saadakse SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse vahendusel Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist. 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Q-HAUS BALTIC OÜ otsib PROJEKTIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

31. mai 2018

ASTEL EST OÜ otsib TEHASEJUHTI

M-Partner HR OÜ

05. juuni 2018

Harmet otsib PEAINSENER

Harmet OÜ

07. juuni 2018

Ehituse erilehed