Tallinna üüriturg kavatseb tõsiselt käivituda?

Uus Maa Kinnisvarabüroo väitel on juba viimased kolm nädalat tuntav huvi kasv üürimise ja väljaüürimise vastu.

"Juba otsitakse korterit ka sügiseperioodiks. Prognoosida võib, et sel aastal tuleb aktiivne suveperiood," uskus Uus Maa Kinnisvarabüroo atesteeritud kinnisvarakonsultant Kristina Sõmerik paremate aegade algust..
Tallinna elamispindade üüriturg on väga aktiivne ja seda juba viimased kolm nädalat. Inimesed jälgivad paralleelselt müügikuulutusi ja üüripakkumisi ja huvi on mõlemal suunal suur, tõdes ta.
Üürihinnad ei ole olulist muudatust teinud võrreldes aasta esimese kvartaliga. Populaarsemad üürihinnad (lisanduvad loomulikult kommunaalkulud) olenemata piirkonnast on 1-toalistel korteril kuni 2500 krooni kuus, 2-toalistel  kuni 4000 krooni kuus.
Kesklinnas on nõudlus olnud suurem just uutes majades suuremate 3-toaliste korterite vastu hinnaklassis 8000-10000 krooni kuus.
"Üüripinna soovijate nõudmised ei ole ajaga muutunud, jätkuvalt otsitakse võimalikult hea hinnaga heas seisukorras, puhast ja korralikku korterit. Hinna kõrval on väga oluline aspekt asukoht, rõdu ja parkimiskoha olemasolu, viimane on tähtis eriti kesklinnas," avas ta oluliseks peetavaid näitajaid.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed