Port Artur 2: meil rentnikest puudust pole

Täna taas avatav Pärnu kaubanduskeskus Port Artur 2, mille laienduse ehitas Merko valmis 180 miljoni krooni eest, rentnike puuduse üle ei kurda.

„Enamus pindu on täis ja vaid mõned eelnevalt sõlmitud kokkulepped on jäänud täitmata,“ rääkis Port Arturi turundusjuht Tair Anton. 

Antoni sõnul on tühjad vaid 7-8 pinda ning neist suuremad jäetaksegi paremat aega ootama. „Meil on infot, et on poode, kes plaanivad lähiajal Pärnusse laieneda. Ja meie arust võiks nad oma laienemisprotsessi ju Port Artur 2 kaudu teha,“ põhjendas ta mõnede ruumide vakantseks jätmist. 

Laienenud Port Artur 2 ankurrentnikuks on endiselt Saaremaa Tarbijate Ühistu. Märkimisväärselt on esindatud spordi-, matka- ja vabaajakauplused nagu Sportland, Rademar, Matkasport, Exit Sport ning kingakauplused.

„Port Artur 2 taasvalmimisega seoses muutub kesklinn jälle atraktiivsemaks ja ma usun, et kliente jätkub nii meile, Port Arturile kui PKle,“ on Anton optimistlik. Parkimisprobleem lahendatakse jõeäärse kinnistu parklaks ehitamisega, kuna endisest parklast kujundati väljak jalakäijatele.

Port Artur 2 avanemisega tuleb Pärnusse juurde ligi 200 uut töökohta.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed