Riigi Kinnisvara esimese kvartali puhaskasum oli 9,5 miljonit

Riigi Kinnisvara AS teenis esimeses kvartalis 110miljonilise käibe juures 9,5 miljonit krooni puhaskasumit.

RKASi 2009. aasta esimese kolme kuu müügitulu oli 110 miljonit krooni, ärikasum 23,8 miljonit krooni ning puhaskasum 9,5 miljonit krooni. Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga on kinnisvaraportfelli maht kasvanud 14,3 protsendi võrra.

Kinnisvarafirma nõukogu esimehe Taavi Rõivase sõnul on positiivne, et esimeses kvartalis on nii personali kui tegevuskulude osas lisaks eelnevalt tehtud kärbetele kokku hoitud 2,7 miljonit krooni. "Esimese kvartali tulemused vastavad suures plaanis kavandatule, praegu on oluline olla paindlik ja väga täpselt majandusolukorda jälgida," ütles ta.
 Loe edasireklaam:

2009. aasta esimese kvartali investeeringutest on 9,9 miljonit krooni tehtud kooliinvesteeringute programmi raames. Sellele lisaks saab suurematest investeerimisobjektidest välja tuua Koidula raudteepiirijaama ehituse, Lasnamäe 2 büroohoone ehitamise, Tallinnas uue politseihoone ehitamise Kolde puiesteel, siseministeeriumi peamaja renoveerimise ning kohtuekspertiisi instituudi uue hoone rajamise.

Ehitustööde, asjade ja teenuste ostmiseks korraldati käesoleva aasta kolme kuuga 22 riigihanget.

RKAS on 2001. aastal loodud 1,46 miljardi krooni suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad Eesti riigile.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed