Ülemiste City pakub fikseeritud kuludega bürood

Ülemiste City uue toote mõte on selles, kontori kõik kulud on üürniku jaoks fikseeritud - hind sisaldab üüri ning kõiki kommunaalteenuseid, sealhulgas tarbitud elektrit.

Hinnas on tasuta juhtmevaba interneti kasutamine ning ka parkimine on nii töötajatele kui ka klientidele tasuta. Lisaks sellele ei ole Targa Äri Büroohotellis pikaajalist kohustust - täpselt nagu tavalise hotelliski.

Targa Äri Büroohotell on mõeldud eelkõige ettevõtetele, kes alustavad oma tegevust ja seetõttu on neil raske prognoosida alustamise edukust või juba toimivatele ettevõtetele, kelle jaoks on turuolukord sedavõrd prognoosimatuks, et pikaajalisi üürisuhteid ei saa endale lubada. Samuti ettevõtetele, kes ajutiselt peavad oma tegevust sedavõrd kokku tõmbama, et jätkamiseks piisab vaid väikesest kontoripinnast.

Targa Äri Büroohotellis on võimalik üürida nii kahe kui ka kolme töökohaga tube. Minimaalne üüritähtaeg on 1 kuu ja seda võib pikendada ühe kuu kaupa. Kahe kohaga kontori kuumakse on 5555 krooni millele lisandub käibemaks.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed