Milder: Merko pakkumine võib olla PR-trikk

Nordeconi nõukogu liige Meelis Milder vastas küsimusele, kas Merko pakkumine Nordeconile võib olla reklaamitrikk, et see võib tõesti nii olla.

Ta lisas, et ei ole nõukogu liikmena täpsemalt kursis ettevõtte äritegevusega ning ei osanud pakkumist seega täpsemalt kommenteerida.

Merko Ehitus juhatus otsustas eile esitada ASile Nordecon International pakkumise ASile Merko Ehitus kuuluva OÜ Unigate 50% osaluse müügiks samadel tingimustel, millega AS Nordecon International 100% tütarettevõte omandas OÜ Unigate 50% osaluse ASilt Arealis.

AS Merko Ehitus teavitas oma osaluse müügivalmidusest edastatud pakkumises ka AS Nordecon International juhtkonda. AS Merko Ehitus juhatus on seisukohal, et Paekalda projekti edasiarendamine ei kuulu ettevõtte lähema aja strateegiliste plaanide hulka ning loodab, et 100% OÜ Unigate osaluse omandamine annab ASile Nordecon International parema võimaluse oma investeeringute juhtimiseks ja väärtustab oluliselt rohkem seni tehtud investeeringut.

Nordecon Internationali juhatuse esimees Jaano Vink ütles täna ehitusuudised.net-le, et Nordecon on saanud AS-lt Merko Ehitus lisaks viimase börsiteatele ka ametliku kirjaliku pakkumise oma osaluse müügiks samadel tingimustel juba tehtuga. "Oleme alati saadud kirjadele vastanud ja teeme seda ka konkreetsel juhul. Millal ja kuidas, selgub lähiajal," märkis ta.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed